• Filteri
Detalji nekretnine
Nov trosoban, useljiv

Prodaje se nov trosoban stan 62 m2 visoko prizemlje; stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom + 2 spavaće sobe kao što je na skici stana; 1 kupatilo i terasa. Zgrada se nalazi na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u blizini sajma, Urgentnog centra, u blizini hotela Šeraton, sa mnoštvom sadržaja za ugodan porodični život. U neposrednoj blizini je osnovna škola Nikola Tesla 350m, vrtić, odlični supermarketi, dečije igraonice, zelene površine, biciklisttička staza, park.

Objekat je isključivo rezidencijalni i nisu predviđeni komercijalni sadržaji što garantuje mir. Zgrada ima lift i prilaz za invalide.

Visina plafona u visokom parteru i tipskim etažama je 2,70m. U svakom stanu obezbeđeno je podno grejanje aa kalorimetrom, italijanska ili španska keramika prve klase i višeslojni parket, roletne na električne podizače, sanitarije prvoklasne, stolarija spoljna antracit, unutrašnja bela. U okviru objekta planirana je biciklana i ostave.

U cenu je uračunata agencijska provizija 3%. Za ostale informacije kontaktirajte nas 0621538077

  • 61 m2

  • 2 spavaće sobe

  • 1 kupatilo

  • 0 sprat

  • ima

189 500 €

3 106,6€/m2

ID | 134